Beheersbaarheid van explosieveiligheid
Netwerken | Ervaringen | Kennis | Contact
Wanneer u als professional te maken heeft met explosiegevaarlijke stoffen – of dat nou is omdat u apparatuur levert of omdat u als eindgebruiker organisatorische maatregelen moet nemen – dan moet u er voor zorgen dat de hier aan verbonden risico’s beheersbaar zijn. Deze beheersbaarheid ontstaat onder andere doordat u binnen uw organisatie beschikt over het juiste kennisniveau en praktische ervaring. Daarnaast wordt er van u verwacht dat u in staat bent allerhande veiligheidsprocessen en -maatregelen te beheersen en deze permanent te reviewen en te bewaken. Deze zorgen er voor dat u succesvol explosie- en procesveiligheid in de praktijk kunt toepassen. Het jaarcongres ATEX & Process Safety helpt u bij het toepassen van alle aspecten van explosieveiligheid en procesveiligheid in de praktijk en praat u in een dag volledig bij.
Tijdens ATEX & Process Safety zullen diverse sprekers hun expertise delen op het podium én online! Een unieke kans om kennis op te doen op de manier die het beste bij u past!
Een aantal van de sprekers
Arno Mensink
Specialist Chemische Veiligheid bij Nederlandse Arbeidsinspectie
Gerdian Jansen
ATEX-specialist, Lid diverse normcommissies
Albert Schuiling
Zelfstandig elektrotechnisch- en ATEX specialist
Stefan Platteschorre
Head of Maintenance bij Maasvlakte Olie Terminal
Laatste nieuws
Blijf op de hoogte
Bureau Veritas: TIC business partner
Bureau Veritas is een veelzijdige business partner op het gebied van zakelijke dienstverlening rondom kwaliteit, risicomanagement, gezondheid & veiligheid, milieu, maatschappelijk verantwoord ondernemen en – vanuit het perspectief van energietransitie – hernieuwbare energie, waterstof en CO2 reductie.